ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2014 / 2015

Wstecz   2014 / 2015   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Krzysztof Szalkowski (2011..2012, 2012..2013 i 2013..2014), mgr Renata Gac (2014..2015)
   
Fabian BogdanowiczDawid DalkeKrzysztof Fryc
Amadeusz GłowińskiŁukasz JanowskiSławomir Jaworski
Karol KlimczakMateusz KoniecznyMikołaj Konieczny
Sebastian KordowskiAdrian KraszewskiMarcin Lachowicz
Piotr MaruszakMichał MudersTomasz Niedziałkowski
Mateusz OkońskiPaweł PakulskiMichał Partyka
Adrian SchramkeAdam SidorJakub Skowroński
Sebastian SulejMichał SztemborskiMichał Waszak
Jakub WiśniewskiDominik Zwierzychowski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
   
Szymon BałosMarcin BłażejewskiMarek Ćwikliński
Rafał EskaMichał FlorkowskiMateusz Jagielski
Cezary KalinowskiMarek KamińskiPaweł Kamiński
Sebastian KryczkaJakub KukowskiKamil Kuraśkiewicz
Marcin KwiatkowskiFilip MakowskiArtur Matuszewski
Dawid MłodziankiewiczJakub OlszewskiRobert Pawłowski
Mateusz PączkowskiWojciech PiórTomasz Pyzik
Damian StaśkiewiczPiotr WienconekRadosław Zieliński
Michał ZiomekMarcin Zybura

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Michał Madajewski (2011..2012 i 2012..2013), mgr Maria Macina-Kmiecikowska (2013..2014 i 2014..2015)
  
Dominik BolszakowMichał CzajkowskiJakub Czechowski
Daniel DołęgowskiMaciej FelkaRadosław Hank
Rafał IwańskiMateusz JanickiWojciech Janke
Wojciech JaszewskiCezary KlimekMateusz Konklewski
Patryk KowalskiAdam MalecJędrzej Okoniewicz
Aleksander PanasiukMarcin RóżańskiPatryk Solarczyk
Remigiusz StarbaMichał StaszyńskiBartosz Stopa
Marcin WitkowskiSławomir WłaśniewskiDariusz Wyrwiński

Klasa IVi - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Jacek Butkiewicz
  
Marcin DabrowiczKacper GawlikSzymon Gąsiorowski
Krystian GłowackiMateusz GołaszSzymon Janke
Radosław KarłowskiDaniel KwelaMaciej Lis
Rafał MazurekDawid NahajowskiMateusz Olbiński
Michał PawlikowskiDamian PopielarskiDamian Skonecki
Mateusz SuskiPaweł SztangierskiDaniel Thalau
Marek UrbańskiWiktor WiśniewskiDamian Woźniczka
Łukasz ZającMateusz ZatorskiKamil Żero
Arkadiusz Żuchowski

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Andrzej Gac
 
Oskar AdaszakMarcin BortkiewiczJustyna Brozdowska
Marcin CieślewiczPaweł DębskiPatryk Dziarnecki
Daniel FałczakŁukasz HajdasPiotr Krause
Maciej KrenskiFranciszek ŁęgowskiMarcin Mamrot
Hubert NitkaKarol OlkiewiczRafał Osmanowski
Łukasz RumińskiStefania StudzińskaSebastian Szmejter
Marcin SzpejenkowskiMichał ŚlęzakPrzemysław Warczyński
Jakub WatorowskiAriana ZbrojewskaKamil Zieliński
Michał ZiętaraDawid Żylak

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Karina Czarkowska
   
Tomasz BesterechaSzymon BorekRadosław Bożejewicz
Michał BruzdowskiMarcin ChądzyńskiMichał Dobrzyński
Marcin DogaDamian HincPiotr Janiszewski
Kamil KarwaszewskiBartosz KrajewskiBartosz Krauzewicz
Krzysztof KrulakDamian MarkiewiczBogdan Sojka
Kamil StrojekPrzemysław WalterAdrian Wiśniewski
Karol WojtylewskiKamil ZającDamian Ziółkowski

W:2045985     P:2033422
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl