ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2012 / 2013

Wstecz   2012 / 2013   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Jacek Rybicki
               
Tomasz BochenekMarcin CzarneckiPiotr Dembiński
Adam DrywaArtur GodlewskiDamian Gołębiewski
Paweł GrelaPaweł InsadowskiKamil Jaćkiewicz
Marcin KiedewiczMaciej KrajewskiMateusz Kujaczyński
Marek KuzioPrzemysław KwiatkowskiPaweł Majewski
Patryk MakowskiKrzysztof MotylewskiArkadiusz Olek
Damian PietrykowskiTomasz PiórkowskiMateusz Rakowski
Kamil SidorowiczPiotr SkibińskiMarek Sowa
Dawid StrohscheinPrzemysław Wi¶niewskiRobert Wronkowski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Anna Kozłowska
            
Kamil BłotnickiMaciej BorekMarcin Cięciwa
Sławomir CzapskiŁukasz DrabickiMarcin Harasimiuk
Filip JasińskiAdam KalinowskiFilip Kowalski
Kamil KuzimkowskiSławomir LaskowskiArtur Lipinski
Łukasz ŁyczakMateusz MichalskiMaciej Młotkowski
Mateusz PopielarskiPatryk RezmerBartosz Smorowski
Sebastian SztangierskiKrzysztof SzulcPatryk Szuman
Norbert ¦ci¶lakŁukasz UrbańskiArtur Wi¶niewski
Łukasz ZatorskiMateusz Zieliński

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Magdalena Hinca (2009..2011 i 2012..2013), mgr Ryszard Paradowski (2011..2012)
                             
      
Krzysztof B±kMarek CichockiMichał Ciechacki
Damian DykowskiDamian GieratŁukasz Jankiewicz
Adrian KarczmarczykŁukasz KarpaMarek Kędzierski
Adam KlimczakPatryk KubackiTomasz Machynia
Radosław MarzecMarcin MyszkaPaweł Natkowski
Bartosz PiaseckiWojciech PrzewięĽlikowskiMateusz Przybyszewski
Mateusz RogowskiPiotr SteihagenŁukasz Szocik
Szymon SzottDaniel WięcławskiDaniel Zwierzyński

Klasa IVi - Technikum Mechatroniczne / Technikum Elektroniczne - Technik Mechatronik / Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Sylwia Sajdłowska-Mochalska
              
Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Krzysztof BartoszewskiPatryk DziętaraJonatan Hajdas
Marceli JakimowskiKonrad JaniszewskiDamian Kowalski
Adam KozłowskiRafał MarkiewiczMateusz Masny
Aleksander NierebińskiMarian Wi¶niewskiPiotr Żurawski
Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Jakub BruzdewiczKacper CzarneckiAdrian Jankowski
Michał KędziorskiBartosz LemańskiŁukasz Polak
Dominik RabażyńskiKrzysztof StachewiczMichał Stasiak
Krzysztof SułekMarcin SzczeblewskiAdrian Szczepański
Radosław WołoszynArkadiusz Zieliński

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
           
Patryk BorowiakPatryk D±browskiPatryk Dobrzyński
Szymon DomerackiDamian ElwertowskiKrzysztof Grabiec
Andrzej GutowskiTomasz KaĽmierskiJakub Komakowski
Mateusz KwiatekTomasz LektorowskiBartosz Lewandowski
Jakub LisowskiKrzysztof MazurŁukasz Młotkowski
Daniel NiedziałkowskiPaweł NowakowskiKacper Sawicki
Maciej SikorskiMonika SipakMateusz Skrzypczyk
Damian UrbańskiDawid WarlikowskiFilip Wi¶niewski
Jarosław Zawieska

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Violetta Kalka
        
Wojciech BrzozowskiKarol D±browskiDariusz Głaz
Łukasz GrębockiMarcin GrünbergWojciech Grzywaczewski
Adam GwiaĽdzińskiDaniel KalinowskiMarek Kolowca
Kamil KowalskiBartosz KrzyżanowskiJonasz Kwiatkowski
Krzysztof Ł±kowskiMaciej MatłoszPaweł Mierzwicki
Grzegorz MilerPatryk PietruszkaAdrian Polak
Dominik PracowityKarol PuszkoTomasz Sawicki
Patryk StalewskiMarcin StankiewiczRobert Trawnik
Mateusz Żyta

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter Elektronik
Wychowawca: mgr Lucyna Mazur
   
Piotr AngowskiGabriel BlicharzMaciej Bonkowski
Arkadiusz CackowskiKarol ChętkowskiDawid Ciechanowski
Patryk GóreckiRafał GraczykJakub Kras
Robert KrawczykDaniel KubiakPatryk Kwiatkowski
Mateusz LewandowskiMateusz LipińskiDawid Lubomański
Dawid MaciejewskiŁukasz MaćkowiakMateusz Maćkowiak
Radosław MalinowskiRobert MiastkowskiPatryk Mieszczynski
Łukasz PacanowskiSylwester RutkowskiPrzemysław Sarnowski
Kamil SzyszkowskiŁukasz Wi¶niewskiMateusz Witkowski
Damian WysockiAdrian Zalewski

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Katarzyna Rosińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka
     
Andżelika BartosiewiczKrzysztof BartoszewskiMateusz Boruta
Sławomir CzapskiKacper CzarneckiAdam Drywa
Damian ElwertowskiMateusz GórskiKamil Jaćkiewicz
Adrian JankowskiKarolina JanowskaŁukasz Łyczak
Krzysztof MotylewskiŁukasz PolakPrzemysław Sarnowski
Piotr SkibińkiSzymon SokołowskiDaniel Więcławski
Łukasz Wi¶niewski

W:2046615     P:2034054
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl