ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2011 / 2012

Wstecz   2011 / 2012   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Ewa Wdowczyk
    
Adam AdamkiewiczKrystian BylickiMateusz Cybulski
Damian DanielczykTomasz DrzewieckiKamil Ejsmont
Kamil FlakowskiPaweł KalwarskiBartosz Kiełbasiewicz
Paweł KlimczakAdrian KomorowskiArtur Krysiak
Łukasz LisTomasz MroczkowskiZbigniew Murawski
Michał OlejniczakBartosz PietrykowskiBartosz Roliński
Jakub RostkowskiMateusz SosnowskiPiotr Sempławski
Miłosz SeroczyńskiKamil StachyraMariusz Szatkowski
Sebastian TarczykowskiPatryk WasielewskiPrzemysław Wierzbowski
Tomasz WolenderJakub WoźniakBartłomiej Zastawny
Łukasz Zduński

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: inż. Gabriela Pituła
    
Piotr BaprawskiBartłomiej BielińskiAndrzej Borowiak
Andrzej CebulaMaciej CiechackiDawid Gardecki
Paweł GendekArkadiusz GórzkowskiJakub Grzywiński
Konrad ŁatkowskiMateusz MaciejewskiDariusz Madurajski
Dawid MądraszewskiKamil OfiaraPatryk Ostrowski
Filip OtłowskiPiotr PijanowskiBartosz Raczkowski
Piotr RybarczykArkadiusz SłabęckiKamil Sobociński
Paweł SzymańskiWojciech TrzaszczkaMarcin Wróblewski
Miłosz WujakDariusz Zarębski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr inż. Teresa Matysiak
 
Michał CichowiczDamian GajewskiMariusz Garkowski
Emil IrlaMateusz JabłońskiDawid Jurkiewicz
Szymon KaraśDamian KrawaczyńskiRafał Rentflejsz
Adam RogowskiArkadiusz SawickiKarol Sienkiewicz
Patryk SkałaRafał SobieralskiJakub Stanisławski
Rafał StolarskiGrzegorz SuchomskiDawid Wierzbicki
Adrian ZalewskiMichał Zieliński

Klasa IVi - Technikum Mechatroniczne / Elektroniczne - Technik Mechatronik / Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Izabela Czeterbok (2008..2011), mgr inż. Danuta Gabriel (2011..2012)
 
Mateusz BasajPiotr BłendowskiMichał Flodrowski
Michał KaźmierczakMichał KliniewskiMichał Kowalski
Damian MatylskiJakub ModrzejewskiMichał Muranowski
Radosław RadomskiŁukasz RusielewiczPrzemysław Suchecki
Kamil WieczyńskiMateusz WolskiŁukasz Brzoskniewicz
Karol CichorackiJakub DankowskiPaweł Graczyk
Bartłomiej GutowskiMichał KraszewskiTomasz Kruszyński
Robert KrzyżyńskiAdrian LaskowskiPatryk Mazur
Paweł NowickiKamil PniewskiMichał Szymański
Tomasz TomczykTomasz Zieliński

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Sylwia Głowicka
 
Manuel BłaszkiewiczPrzemysław BogusławskiJędrzej Bojarski
Andrzej BuczkowskiChojnacki PawełChyła Marcin
Jarosław CiechackiWiktor DąbrowskiPatryk Dombek
Michał DygaszewiczDamian FryzaMarcin Gerc
Sebastian GrabowskiTomasz IwickiDamian Jabłoński
Filip InsadowskiMarek JabczyńskiMateusz Kadukowski
Krzysztof KamińskiPatryk KubernaPatryk Lewandowski
Tomasz MaćkiewiczMariusz MarzecKarol Mierzejewski
Bartosz ModrzyńskiDamian PoczwrdowskiPaweł Podlas
Oskar PrusakowskiMateusz RzeszotekPaweł Stempniewski
Daniel TylmanowskiKamil UrbańskiŁukasz Wegner
Jakub ZabłockiPrzemysław Petruk

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Michał Madajewski
 
Krystian BachorskiJakub BorowskiPatryk Chłopek
Sebastian ChojnickiDawid CiechackiMaciej Dmowski
Krzysztof DrożyńskiRemigiusz ElińskiMateusz Gostański
Damian HallayPatryk JarockiAdrian Kopeć
Rafał KubkowskiPaweł LitwinTomasz Majewski
Paweł OlkiewiczMariusz OrłowskiSebastian Poniewierski
Robert RewersAdam SerockiPatryk Słomski
Paweł SzymczakAngelika TomaszewskaMikołaj Tomaszewski
Michał WardęgaSzymon Żółtowski

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Łukasz Czapiewski
 
Mateusz BoguszewskiMichał FlorkiewiczMariusz Gzubicki
Filip KozłowskiAdrian Krasiński Mateusz Polakowski
Patryk RenkDariusz RosółKrzysztof Sklinda
Dawid SmyczyńskiDamian StachewiczKrzysztof Szandrach
Adam ŚwitajskiRobert WarlikMaciej Wiśniewski
Rafał WronkaDamian Zapaśnik

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Katarzyna Rosińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Jolanta Dziętara, mgr Emilia Gaładyk, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska
  
Mateusz BasajPiotr BłendowskiJędrzej Bojarski
Krystian BylickiMaciej CiechackiJacek Czyżykowski
Łukasz DelikatKrzysztof DrożyńskiMarta Górnicka
Mateusz FilbrandtMateusz JabłońskiPaweł Kalwarski
Michał KliniewskiAdrian KomorowskiMichał Kowalski
Ewelina KostrubiecMichał KraszewskiAdrian Laskowski
Magdalena ŁapczyńskaFilip ŁapińskiFilip Otłowski
Marta OżógSebastian PoniewierskiRobert Rewers
Radosław RospirskiKarol SienkiewiczMateusz Sosnowski
Marta SzklarskaKrystian TrąbaKamil Wieczyński
Adrian Zalewski

W:2047164     P:2034609
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl