ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2008 / 2009

Wstecz   2008 / 2009   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Dorota Zaklikowska
   
Paweł B±kKrzysztof BeringMariusz Czerwiński
Radosław DaukszaRadosław DudzińskiPiotr Fałkowski
Tomasz GacArkadiusz GuzowskiMateusz Jaguszewski
Tomasz JakubaszekJacek JaszyńskiKamil Jędrzejak
Łukasz KaczmarekPiotr KowalskiMateusz Matyjasik
Mateusz NiedzielskiSebastian OkrucińskiDawid Polakowski
Marcin PrzewięĽlikowskiMichał RybkaJacek Saletnik
Dawid SkwarekPiotr WelencPaweł Wenderlich
Tomasz WierzbickiMarcin Wi¶niewskiDaniel Zakrzewski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr inż. Anna Kozłowska
   
Marcin BałosDamian CerankowskiPiotr Chojnacki
Łukasz CięciwaRobert DługokęckiSławomir Drost
Przemysław ElminowskiJarosław GackowskiSławomir Kopycki
Tomasz KowalikMarek KwiatkowskiBogusz Lewandowski
Kamil LewiczMarcin MazurWojciech Pazik
Mariusz PipczyńskiMichał PokojskiKacper Rafiński
Kamil SchulzDamian SzlagKarol Tecmer
Bartosz WiligalskiMichał WoĽniakJakub Wójcik
Kamil WróbelFilip ZawrockiPaweł Żeglarski

Klasa IVi - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Katarzyna Dobrzelecka
   
Barczewski MarekBiegański PrzemysławBojakowski Dawid
Broniszewski RafałCzarnecki DawidDrobysz Bartłomiej
Dzielski MarcinGazda RafałG±secki Łukasz
Graban PatrykGranat BartłomiejJędrzejewski Sebastian
Kanigowski TomaszKawałko MichałKryszewski Tomasz
Kulczak KamilKuras ArkadiuszŁaziński Paweł
Michalski DawidNowatkowski PatrykRumiński Bartosz
Soczewiński DanielStanisławski MiłoszSzmigiel Artur
Szpaków MarcinSztandarski Łukasz¦witlikowski Jarosław
Tercjak MichałWilamowski TomaszWojciechowski Oskar
Zaborowski KrzysztofZarębski PawełZwiewka Michał

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Małgorzata Łopatko
   
Adamkiewicz JarosławBłażejczyk JarosławBukowiecki Karol
Bytniewski PawełChmielewski KrzysztofDomagalski Marcin
Dulkiewicz MariuszDziuba KarolGabor Adam
Jeliński KrzysztofKasela ŁukaszKrajewska Marta
Kutnik PawełLisewski PiotrMalicki Paweł
Nawrot PawełPawłowski MateuszRachuna Maciej
Reczkowski DamianRekowski PawełSawicki Krystian
Sumowski KrzysztofTamborek MateuszWeisbrot Fabian
Wesołowski KrzysztofWilkanowski KamilWudecki Przemysław
Zalewski PawełZigawski Rafał

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Violetta Kalka
   
Przemysław AnusiakSławomir BłędowskiBartosz Chełmowski
Michał DobrzalskiMichał DoleckiPaweł Igras
Bartosz IngramDamian KapteinaŁukasz Kucharski
Daniel LigowskiWojciech MalinowskiPiotr Marunowski
Przemysław MelerskiMarcin MurawskiArkadiusz Nowiński
Jacek RutaMichał SobolewskiPatryk Tadajewski
Dawid WysockiMichał Marcinkowski

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
   
Kamil BeigerDamian Br±żkiewiczMichał Chojnacki
Karol CichockiRadosław DumałaDaniel Gołębiewski
Maciej GrzesińskiMateusz JasińskiŁukasz Jaworski
Karol KałuskiBartłomiej KomasaMichał Kowalski
Arkadiusz Ko¶cielskiKamil LikusKarol Lubomański
Dawid MarlewskiDawid PikulMarcin Polichnowski
Patryk PrzybulskiMichał Wi¶niewskiPaweł Wi¶niewski
Radosław WylamowskiKamil ZygarskiRobert Zyglarewicz

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Emilia Bober, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Janusz Marciszewski
 
Wioletta BaĽmirowskaEwelina BecińskaOlga Bereza
Krzysztof BeringKarol BińkowskiSławomir Błędowski
Karolina ChojnowskaRobert DługokęckiJoanna Dziarkowska
Przemysław ElminowskiPaulina ElwertowskaBartosz Figurski
Maciej FlorArkadiusz GuzowskiMateusz Jaguszewski
Michał KawałkoMarta KrajewskaArkadiusz Kuras
Daniel LigowskiMichalina MakowskaMariusz Pipczyński
Michał PokojskiMałgorzata SekułaPaulina Sobocińska
Agnieszka SzlosowskaKrzysztof UlatowskiFabian Weisbrót
Piotr WelencKrzysztof WesołowskiDaniel Zakrzewski

W:2085940     P:2073445
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl