ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2006 / 2007

Wstecz   2006 / 2007   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Profilowane
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
  
Binczewski PrzemysławGołębiewski KarolJasiński Tomasz
Kauc RobertKazaniecki KrzysztofKośmider Wojciech
Kucharzewski RadosławLewandowski AdamLubański Łukasz
Misiąg MichałNowak BartoszOgdowski Jakub
Pasternacki MarcinPietruszewski TomaszPodlasiński Andrzej
Rabarzyński PatrykRadusiewicz DawidRutkowski Tomasz
Sekulski MichałSkoczylas TomaszSobolewski Tomasz
Sosnowski MariuszŚwider PawełTrela Mateusz
Warlikowski JarosławWiśniewski MateuszWojtulski Sławomir
Wójcik ŁukaszZawadzki Piotr

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: inż. Gabriela Pituła
   
Błaszkiewicz MariuszChmielewski PiotrDębiński Mirosław
Działek ŁukaszGorząd MariuszGóralski Łukasz
Grenda PiotrIwicki PatrykJaworski Damian
Kamiński RafałKaniecki RafałKowalski Krzysztof
Krysztoforski SzymonLubas DawidMałek Michał
Mojżesz DariuszPomorski DanielPopielarski Dawid
Rakowski MariuszSajnaga AdrianSikora Mariusz
Szewczuk KarolToczek AndrzejTrepanowski Tomasz
Wąs MichałWiśniewski MarcinZegan Andrzej

Klasa IVf - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Renata Gac
  
Adamski MarcinBłoniarz KrzysztofCiesielski Bartłomiej
Dziendziel GrzegorzGrzonkowski DamianIwiński Piotr
Jaworski JarosławKhuram KamelKuliński Filip
Lis PiotrLiwacz JakubŁaska Arkadiusz
Malinowski DawidMańkowski MarekOsowski Michał
Potęga MarcinRetmański WojciechStachniak Łukasz
Szlosek StanisławTomaszewski KrzysztofTrzpiot Tomasz
Waśkiewicz KarolWiśniewski PawełWnuczko Karol
Żebrowski Łukasz

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
      
Adrian BartoszBrożyński TomaszDąbrowski Szymon
Karulak PawełKotyl MarcinLubrzycki Michał
Maciejewski RafałMalina MichałMichalak Wojciech
Prowadzisz MichałRumuński KrzysztofRumuński Rafał
Rutkowski DariuszStefaniak AdamSuchorzyński Piotr
Szaładziński KrystianUmerli MichałZaczkowski Michał
Zieliński ŁukaszZiółkowski Marcin

Klasa IVk - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Ludwik Nawrocki
  
Biernat WojciechDauksza KamilDudek Przemysław
Głowacki RadosławHolaś CezaryIskrzak Marcin
Jankowski DanielKarbowski PawełKomuda Paweł
Kopiec RafałKrupski ArturMakowski Marcin
Meller MateuszMroziński DawidMrzygłód Michał
Otolski BartłomiejPodraza PawełPrzybulski Jerzy
Rutkowski BartoszSawicki KarolSzram Michał
Wilamowski KarolWrzesiński PawełZawada Krzysztof

Klasa IVt - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Teresa Golinska
  
Anusiak PawełBieliński TomaszBodo Przemysław
Celej BartoszDominiak AdrianDzięgiel Krystian
Górtowski PrzemysławJakubik DariuszJelenewski Sylwester
Kłosiński TomaszKrawczyk MateuszKretschman Marcin
Liszaj PawełMakowski GrzegorzMatuszewski Karol
Nieradka RafałPawłowski MarcinPiotrowski Patryk
Prażniewski JacekRumiński MarekStaniszewski Błażej
Szmigiel ArturTomaszewski ŁukaszUstaszewski Łukasz
Wesołowski TomaszWojciechowski Adam

Klasa IIIa - Liceum Profilowane - Mechatronik
Wychowawca: mgr Violetta Kalka
  
Basiul TomaszCzapliński MichałDrewiński Daniel
Galant RobertGrupa MaciejKalinowski Adam
Karpiński BartoszKiński DariuszMajewski Patryk
Mierzejewski ArkadiuszNowak KamilOlszewski Marcin
Pankowski DanielPodlewski JarosławRutkowski Radosław
Skowroński AdamSmyk AdamStyn Paweł
Sulowski RafałZdziarski Bartłomiej

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Michał Madajewski
 
Banaszek PiotrGórski BartoszKubiś Marcin
Kulaszewicz ŁukaszLiebert PiotrMaciaszek Paweł
Nowakowski KarolOkulicz-Kozaryn RafałOlędzki Paweł
Paurowski TomaszPiotrkiewicz PrzemysławPopielarczyk Kamil
Pyrzanowski PrzemysławRapacki TomaszSiwicki Kamil
Siewiert PawełTrojanowski PiotrPorębski Kamil
Zieliński Rafał

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Wojciech Struczyński, mgr Jerzy Konopiński
 
Jan BieżuńskiKrystian DunisławskiAdam Dyksa
Radosław GłowackiPiotr IwińskiPaweł Karbowski
Bartosz KarpińskiMateusz KempczyńskiŁukasz Kumkowski
Marcin MakowskiDawid MalinowskiMarieta Milewska
Kamil PiotrowskiKamil PorębskiMarcin Potęga
Adam PowęzowskiPrzemysław PyrzanowskiKrzysztof Rumiński
Tomasz RutkowskiTomasz SkoczylasStanisław Szlosek
Tomasz TrzpiotJarosław WarlikowskiTomasz Wiechecki
Karol WilamowskiMichał ZajączkowskiBartłomiej Zdziarski
Krzysztof ZielińskiDanuta Żubkowska

W:2133828     P:2121351
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl