ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2004 / 2005

Wstecz   2004 / 2005   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Profilowane
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Wysocki
  
Paweł BarwikPrzemysław ChełmowskiMarcin Chyziński
Krzysztof FrelikRafał GackowskiMichał Grabowski
Andrzej GrzankowskiPiotr KlimasMarcin Kruszewski
Bartosz KubikMarcin ŁukaszewskiRafał Manelski
Dariusz MiłoszewiczJarosław NowakWojciech Olszewski
Dariusz SiołkowskiPiotr SołtysMichał Szczodrowski
Robert TomaszewskiDawid WesołowskiŁukasz Winiarski
Piotr WiśniewskiPaweł Zelmański

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Tadeusz Kubiak
   
Jacek BoldtPaweł BoruszkowskiRafał Czarnecki
Paweł ForajtaMichał GorzyckiSławomir Jaranowski
Bartłomiej KardasDawid KostrzewskiBartosz Krajniewski
Łukasz LisieckiMirosław MałekMaciej Pańkowiec
Szymon PaszkiewiczTomasz PatykMarcin Pietrasz
Damian PoskartŁukasz RadeckiPaweł Roszkowski
Sławomir SadowskiArtur SeweryńskiPaweł Sztuczka
Bartosz TarnogórskiRobert WalkowiakTomasz Winiarski
Krzysztof WasiakKrzysztof ZającAndrzej Złakowski
Kamil ZubikSławomir ŻakKarol Szatkowski

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Anna Kozłowska
   
Krzysztof BajbakŁukasz ChełminiakŁukasz Chojnacki
Marek DąbrowskiMariusz GieradMarek Gołaś
Maciej KaczmarekPaweł KaczorowskiRafał Kiżewski
Mariusz KozickiPaweł KrajewskiŁukasz Kukielski
Wojciech LipińskiPrzemysław LipkowskiPrzemysław Ługowski
Jarosław MaciejewskiJacek MaćkiewiczRobert Miszkurka
Paweł OzimkowskiDariusz PudłoAndrzej Razik
Marcin RosińskiAndrzej SękowskiArtur Smolicki
Artur SosnowskiPiotr SzamotRafał Tarczykowski
Krystian WaśkiewiczAndrzej ZalewskiPaweł Załuski
Tomasz Zaręba

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr Rajmund Dorau
    
Dominik AmroziewiczDariusz BanaszewskiDawid Bas
Marcin BienieckiMichał BrudzPaweł Brzuskiewicz
Michał DemskiSebastian DuszyńskiRafał Falkowski
Marcin FurmańskiŁukasz GralaArkadiusz Jędras
Piotr KolenderskiPaweł KuźmińskiMarcin Lewandowski
Tomasz MelkowskiPaweł OkuńskiSławomir Pawłowski
Tomasz PiątkowskiMariusz PuchalskiJarosław Strzelecki
Damian WesołowskiMichał Fot

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Katarzyna Dobrzelecka
    
Tomasz BoruszewskiAndrzej BuczkowskiAdrian Cygan
Krzysztof FalkowskiŁukasz GrabowskiPiotr Jałocha
Łukasz JanaczekPrzemysław JaworskiŁukasz Jenczewski
Szymon KąklewskiJarosław KocPaweł Kurzeja
Marcin LewandowskiKarol MalinowskiMichał Masny
Damian MączyńskiPiotr MiazgowiczMarcin Mierzejewski
Bartosz MyślickiWiesław OchotnyMarcin Pawlikowski
Tomasz PawlikowskiBartosz PiątekDawid Pieniążkowski
Sylwester PindralMarcin PokucińskiMaciej Rutkowski
Piotr RyciukDariusz Zegan

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr inż. Lidia Komór
     
Fabian BeringWojciech BernadkiewiczPiotr Chmielewski
Krzysztof ChojnowskiMichał GrabowskiBartłomiej Grajkowski
Krzysztof JackowskiŁukasz JakubaszekPaweł Jaliński
Łukasz JatczakJakub KarbowniczekŁukasz Kobus
Piotr KowalskiAdrian KrzosDawid Kubik
Jacek MakowskiFilip MarszelewskiBartosz Piotrowski
Bartosz PodolskiMichał PomaskowKrzysztof Przedpełski
Kamil RozmyślakPiotr StaniszewskiDaniel Suchowiecki
Michał TalarekŁukasz WojciechowskiRafał Wysocki
Daniel Zgliński

Klasa IIIa - Liceum Profilowane - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Jacek Butkiewicz
  
Barczewska DorotaBogucki DawidBudziński Szymon
Harnas PawełJaworski MarcinKonczewski Łukasz
Kowalczyk PiotrKowalski MarcinKowalski Michał
Kujawski PawełKwiatkowski PiotrRempuszewski Kamil
Rozembajger MariuszStankiewicz PawełSuhak Bartosz
Szatkowski BartoszWalerych PiotrZawadzki Sylwester
Żak SzymonŻychniewicz Bartłomiej

Klasa IIIb - Liceum Profilowane - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Małgorzata Łopatko
 
Balcerak PawełBrzeziński KarolCentkowski Łukasz
Chaberski KrzysztofGołębiewski PiotrGruźlewski Michał
Hinc ŁukaszJabłoński DawidKalinowski Marcin
Kramarz MichałKudela KrzysztofKulpa Arkadiusz
Lewandowski TomaszPaliwoda EmilParadowski Marek
Pokorski MichałPulczyński SebastianRadciniewski Dominik
Rojek MariuszSuchorzyński RadosłaTutak Łukasz
Ziętarski Zbigniew

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Kazimierz Krassowski
  
Kamil BojanowskiTomasz GrińskiŁukasz Groberski
Karol GromelskiŁukasz GrygorowiczPiotr Kalinowski
Adrian KielakAdam KrólikowskiRafał Kruszyński
Michał KukowskiPaweł KubiśTomasz Łoza
Paweł MarekLeszek MaciejewskiKarol Mejger
Adrian PaczkowskiRafał PiotrowskiMichał Polakowski
Karol SadowskiKrystian StefaniakBartosz Strzelecki
Karol ŚwiderDariusz WelkaAdrian Wróblewski
Tomasz ZakuszewskiPiotr ŻmichSławomir Dulka

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Janusz Jarczewski
     
Biały JakubBochiński ŁukaszDobracka Joanna
Jankowicz PawełJunkier ŁukaszKlaman Kamila
Kolczyński PiotrKowalczyk TomaszLatecka Joanna
Lajstet PatrykLewandowski SebastianŁupkowski Łukasz
Majchrowski MichałStoff JuliaWiącek Anna
Nasiński RadosławPolak ŁukaszStaszak Ewelina
Stefańska MagdalenaŚwitlikowski MarcinTrela Michał
Trzcińska AgnieszkaWadych BogumiłaWegenke Bartosz
Warachewicz RafałŻurański Kamil

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Piotr Kornacki
  
Jakub BrodaTomasz CelejAdam Jankowiak
Bartosz KontekRafał KowalczykPatryk Krawaczyński
Tomasz KruszkoPatryk PiskorzBartosz Wojtasiński
Paweł ZborowskiMarcin ZatorskiŁukasz Zelma
Agnieszka ZielaznaMaciej ZimnickiEdward Żero

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Janusz Marciszewski, mgr Grzegorz Gurzyński
  
Dariusz Banaszewski Fabian Bering Paweł Boruszkowski
Karol Brzeziński Paweł Brzuskiewicz Grzegorz Cieślak
Marek Dąbrowski Michał Grabowski Łukasz Grabowski
Paweł Jaliński Paweł Kaczorowski Łukasz Kamiński
Mariusz Kozicki Jacek Maćkiewicz Tomasz Piątkowski
Bartosz Piotrowski Paweł Roszkowski Kamil Rozmyślak
Marek Sztankowski Bartosz Tarnogórski Dawid Wojcieszak
Kamil Zubik Paweł Zieliński Bartłomiej Żychniewicz

W:2133840     P:2121363
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl