ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2002 / 2003

Wstecz   2002 / 2003   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Techniczne
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Wysocki
    
Leszek BonieckiDaniel BiałkowskiJakub Bukowiecki
Łukasz ChodorMaciej D±browskiMichał D±browski
Adam DobranowskiJarosław ElwertowskiPrzemysław Jaworski
Grzegorz KaĽmierskiRafał KędzierskiTomasz Kobusiński
Marcin KowalskiPiotr KozłowskiPatryk Krawaczyński
Krzysztof KuciakKamil LewandowskiCezary Marszelewski
Piotr OrylPrzemysław Pi±tkowskiKonrad Rybczyński
Krzysztof SmykowskiSylwester SzatkowskiKrzysztof Wi¶niewski
Łukasz Zara¶Rafał Żołnowski

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urz±dzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr inż. Wiesława Miłowska
  
Szymon BogdanowiczTomasz BromkaPaweł Cegielski
Bartosz DanielewiczTomasz GołębiewskiLeszek Jaskrowski
Dawid JędrykaMagdalena KowalskaPaweł Kowasz
Rafał KucińskiPatryk LaskowskiZbigniew Leszczyński
Łukasz LewandowskiRafał LewandowskiWojciech Łukaszewicz
Jarosław MakuchPatryk MaluchnikJakub Markowski
Piotr PestaMarcin RzyskiArtur Sapa
Krystian SobotaMariusz StawickiTomasz Szałach
Przemysław SzeptunKamil SzmitArtur Trzpiot
Marcin WiniarskiPrzemysław Wi¶niewski

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Waldemar Rochman
   
Mariusz BadaczewskiDaniel BaraniakOktawian Dziadosz
Michał GrzelakPaweł JakubczykRobert Kaczanowski
Jarosław KamińskiMariusz KamińskiŁukasz Kiliszek
Piotr LewandowskiMarcin LisewskiMichał Łęgowski
Zbigniew MaćkoDariusz M±drzejewskiJacek Olszak
Krystian PaziewskiRadosław PiętaKamil Radtke
Łukasz SkoczylasPrzemysław StachowskiMichał Stopa
Przemysław SyrockiKrzysztof WalaszekArtur Węglerski
Łukasz WylotekIreneusz ZagackiArtur Żebrowski

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
   
Michael AmahwaŁukasz AndryszykMariusz Balcerowicz
Mariusz BarczykowskiMarcin BarnatKamil B±kowski
Piotr CiupekLeszek HinzŁukasz Łazarski
Jakub PerlikDariusz PodolskiMichał Pokorniecki
Bartosz PrzewięĽlikowskiWojciech SawickiSeweryn Szamot
Marcin TrelaMarcin ZduńskiKrzysztof Sznajder
Piotr ZiarkowskiMarek Chojna

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: inż. Gabriela Pituła
  
Przemysław BalsamŁukasz CzaińskiJakub Domżalski
Krzysztof GajekMichał GrabowskiMarcin Guss
Marek KarolowKrzysztof KłossDaniel Kotkiewicz
Marcin KrajnikTomasz KropkowskiMichał Lulka
Paweł ŁapkiewiczAdam MalinowskiPaweł Markowski
Piotr MasnyDariusz NadolskiSławomir Nowak
Sławomir PiotrowskiPaweł PocieżnickiMichał Politowski
Przemysław RybackiSławomir SzczególskiMarcin Szymczak
Jakub ZakrzewskiŁukasz Żółkiewicz

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
  
Krzysztof BednarczykMarcin BeszczyńskiRobert Bokwa
Dariusz BrzózkaŁukasz ChurskiDominik Cirmirakis
Łukasz CyzmanPrzemysław CzerniakPiotr Felisiak
Piotr Fr±szczakRadosław GlonekArkadiusz Jaworski
Dominik KrzywionekKrzysztof KucharskiŁukasz Latanowicz
Przemysław LiczbikAndrzej MaliszewskiŁukasz Mazurkiewicz
Marcin NadrowskiŁukasz NartowskiDaniel Olkiewicz
Łukasz PepelMichał PrzedpełskiRadosław Pukłacki
Piotr RedlewskiSzymon SamburskiPaweł Szczepański
Dariusz SzylkowskiKrzysztof ¦wierskiRadosław Trzpil
Grzegorz Wi¶niewskiKarol Wi¶niewskiRafał Żuchowski

Klasa IVa - Liceum Techniczne - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
  
Łukasz BochińskiJan ChachajMarcin Czuba
Damian DomżalskiKrzysztof FilipskiDawid Grabanowski
Andrzej GrzybowskiAdam GumowskiPiotr Guzowski
Krzysztof KomorowskiPatryk KorzeniewskiMarcin Kulisz
Maciej KwiatkowskiJoanna LewandowskaTomasz Łepkowski
Michał MajewskiArtur MajerowskiKarol Marzejewski
Karol PacholskiSławomir PawłowskiSeweryn Pełka
Mariusz PółtorakŁukasz RacławskiKamil Radoliński
Paweł RydzkowskiMarcin SłupeckiPatryk Wachłaczenko
Rafał Wi¶niewskiMichał WójcikArkadiusz Zieliński
Tomasz ŻywieńDorota Rejman

Klasa IVb - Liceum Techniczne - Profil: elektryczno-energetyczny
Wychowawca: mgr Anna Wi¶niewska
 
Łukasz Cie¶likŁukasz JaszczakMichał Jesionowski
Kamil LewandowskiKarol LiebertKrzysztof Matusiak
Radosław NasińskiKrzysztof PalmowskiTomasz Pernal
Jarosław PulczyńskiMichał RedmerskiKamil Sarnowski
Robert SarnowskiRadosław SerkowskiMarcin Siciński
Wojciech SkowrońskiMariusz SowińskiTomasz Strzelecki
Łukasz WendtMariusz WierzbickiPiotr Wójcik
Grzegorz WypijMarcin ZiemeckiDawid Żuber

Klasa IVc - Liceum Techniczne - Profil: mechaniczno-technologiczny
Wychowawca: mgr Lucyna Mazur
 
Adam ButrymAdam CendrowskiMarcin Czerniak
Arkadiusz JurkiewiczBłażej KacprzakRafał Kowalczyk
Tomasz KruszkoPiotr MięsikowskiMichał Olkiewicz
Paweł OrylPatryk PiskorzSławomir Pozaroszczyk
Łukasz RentflejszPiotr RutkowskiŁukasz Serkowski
Jarosław SkoniecznyPaweł SkórzewskiRobert Skrzoska
Łukasz StepaniakPiotr SumińskiRobert Szyc
Rafał SzymborKrzysztof SzymkowiakAdrian Weredycki
Michał WesołowskiMichał Wi¶niewskiPaweł Wi¶niewski
Marcin ZatorskiKamil ZawidzkiŁukasz Zelma
Artur ZielińskiMariusz ZielińskiŁukasz Zwierzchowski
Edward Żero

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Janusz Jarczewski
  
Michał BanachewiczGrażyna BlimkeWaldemar Buliński
Tomasz CzepczyńskiMarcin CzerepskiPaweł Dobielski
Marcin DybowskiDawid FalkowskiKrzysztof Głowacki
Krzysztof GrubińskiZofia HogaMarek Kapelaty
Ludmiła KiełkowskaAgnieszka KowalskaKatarzyna Marach
Mariusz MellerBogusław PakalskiMarcin Piotrowski
Tomasz RaciniewskiBarbara SipakPiotr Sobiechowski
Justyna SulewskaMieczysław TylickiAleksandra Wensiora
Stanisław WoĽniakJarosław Żuchowski

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Piotr Kornacki
  
Sławomir BadachMarcin BojanowskiPrzemysław Ciesielski
Wojciech DemkoMariusz DrzewickiArtur Duchowski
Michał ErnestowiczMarcin FalkiewiczArkadiusz Filipiak
Aryur GrabowskiŁukasz GręĽlikowskiKarol Jankowski
Kamil JurczeniaJakub KormanJacek Krauza
Patryk KurzawskiŁukasz LiczmańskiŁukasz Michalak
Arkadiusz NoetzelmannMariusz RakowskiŁukasz Sala
Robert SenderekJakub SobierajMarek Sysoł

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Jerzy Konopiński, mgr Wojciech Struczyński
  
Przemysław BalsamŁukasz CzaińskiŁukasz Cyzman
Oktawian DziadoszKarol KempczyńskiKrzysztof Kucharski
Rafał KucińskiZbigniew LeszczyńskiPaweł Łapkiewicz
Wojciech ŁukaszewiczAdam MalinowskiCezary Marszelewski
Łukasz MazurkiewiczŁukasz NartowskiKamil Osmanowski
Karol PacholskiSeweryn PełkaŁukasz Pepel
Sławomir PiotrowskiMichał PolitowskiMariusz Półtorak
Krystian SobotaDariusz SzylkowskiArtur Trzpiot
Paweł TydryszewskiArtur Węglerski

W:2133867     P:2121390
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl