ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2001 / 2002

Wstecz   2001 / 2002   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Techniczne
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Jan Karpik
  
Boryczko BłażejBożejewicz GrzegorzBurdach Jarosław
Ciechacki PiotrFot MaciejGodzina Adam
Kowalski GrzegorzKozioziembski AdamKurkowski Przemysław
Leśniak LucjanLipiński RafałŁukasik Tomasz
Majchrzak SebastianNadolny BartoszPiernik Grzegorz
Rogalski RafałSiewierski ZbigniewSzwarc Bartosz
Szwarc PatrycjuszWichowski PrzemysławWróblewski Adam
Wróblewski GrzegorzŻulewski Przemysław

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Teresa Nowacka
   
Agatowski PawełAntoszków RadosławBąk Łukasz
Biegała RafałBorucki PrzemysławBroda Robert
Brzezicki JarosławCybulski PawełDąbrowski Tomasz
Dobracki PawełDymarkowski PawełFydryszewski Bartłomiej
Gąsiewicz MariuszGołębiewski SławomirJaworski Piotr
Jesionowski DamianJezior KrzysztofKowalski Mariusz
Lipiński PawełŁopatka DariuszMotyliński Łukasz
Pawski JarosławProszek MarcinPofelski Stanisław
Pyrek KrystianWachowiak RobertWiśniewski Tomasz
Wojciechowski TomaszWronkowski MariuszWycichowski Leszek
Zajączkowski ŁukaszZieliński Paweł

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Adam Ferster
   
Barański MateuszBukowski RafałCichecki Sebastian
Czos ŁukaszDobranowski ArkadiuszDziwulski Andrzej
Gierad ŁukaszGierszewski KrystianGołębiewski Krzysztof
Grabowski MariuszHinz PawełJaworski Marcin
Jędrzejewski MarcinJózefowicz KrzysztofKargul Artur
Kazanecki ŁukaszKozieja TomaszKwiatkowski Grzegorz
Lassota TomaszLebowski AdamŁasiński Mariusz
Łukasiak MariuszMaćkiewicz MaciejMatlak Marcin
Mioducki BartoszNikiel RafałPancewicz Krzysztof
Piasecki DominikPodlaszewski JanuszRygielski Michał
Seklecki KrzysztofSuckiel MarcinTarasek Tomasz
Trawiński GrzegorzWitkowski MaciejWiwatowski Krzysztof

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr inż. Mieczysław Matysiak
    
Arendt TomaszBania WojciechBasa Zbigniew
Błaszkiewicz KrzysztofFoksiński MichałGerc Dariusz
Ginter MichałGłowacki WojciechGozdek Zbigniew
Grabowski ŁukaszHoffman SebastianIlleczko Przemysław
Jarco KrzysztofKasperski DariuszKozicki Marcin
Kroplewski TomaszKowalski WojciechKrużyński Tomasz
Kuźniewski KrzysztofMarchlik MichałNajmowski Krzysztof
Nurkowski AlbertParadowski TomaszRosiński Wojciech
Sosnowski MaciejStasiorowski GrzegorzSzeferski Jacek
Szczerbiak JakubSztygowski AdamUrbanik Paweł
Walecki MateuszWasiniak MichałWiśniewski Andrzej
Wojnowski Piotr

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Kazimierz Krassowski
   
Bendykowski KrzysztofBogun ŁukaszBrodziński Paweł
Cienkowski GrzegorzCzarnecki StefanCzechowski Dawid
Czyżniewski MarcinFokt ŁukaszGłaszcz Tomasz
Grabowski MarcinGraczkowski AdrianJaworski Przemysław
Kaczmarski PiotrKotkiewicz RadosławKryczka Krzysztof
Krzemiński DanielKwiatkowski KonradMachowski Piotr
Machtylski AdrianMarciniak DariuszMichalski Piotr
Łukaszewski SebastianRusin PrzemysławRutkowski Tomasz
Rybacki DariuszStachowski MichałStasieczek Tomasz
Stefanowski PawełSzczurek MichałTylicki Łukasz
Warot MaciejWybult Michał

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Dorota Rychlewska
  
Baran RafałDrążkowski DawidFalkowski Grzegorz
Gajdziński WaldemarGraban RadosławHałajdziak Bartosz
Izdebski JerzyJackiewicz DariuszKleczkowski Łukasz
Krzywdziński JacekKrzyżanowski TomaszLaskowski Grzegorz
Liwak MaciejLesiński MichałMamrot Artur
Mazurkiewicz MariuszMieszkowski MichałMizera Paweł
Nowak MarcinFabian PawełPancierzeński Jacek
Ramowski KrzysztofRetmański MaciejRuniewicz Łukasz
Susek RobertWilczyński RobertWiśniewski Dariusz

Klasa IVa - Liceum Techniczne - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Jacek Tymiński
  
Brzeski ŁukaszBudziński ŁukaszDzięgiel Marcin
Fuminkowski TomaszGużyński SławomirJanczar Marcin
Jankowski BartoszJastrzembski ŁukaszKoszykowski Maciej
Koźmiński PrzemysławLadorudzki RafałLedwochowski Szymon
Łoziński PawełNiewczas PawełNiewczas Piotr
Oracz PrzemysławPodstawka SylwesterRuszkowski Karol
Sawicka IzabelaStankiewicz JarosławStanowski Marcin
Szymański MariuszTryba RadosławWalkiewicz Marcin
Wełnowski ŁukaszWesołowski MarekWitkowski Mariusz
Wyrąbkiewicz ArturZadrużyński ŁukaszZakrzewski Michał
Zalewczak DariuszZimnicki MaciejSzczytniewski Grzegorz

Klasa IVb - Liceum Techniczne - Profil: elektryczno-energetyczny
Wychowawca: mgr Małgorzata Łopatko
 
Bergius PatrykBielecki MichałDołęgowski Paweł
Figielski PrzemysławGołębiewski MichałHinz Elżbieta
Klimowski ArturLegutko MirosławMalinowski Maciej
Maszkiewicz PiotrMatuszewski JacekMatera Mikołaj
Nowak MichałPrzybylski MichałRosiński Kamil
Seroczyński MariuszSzewczak SzymonWachowiak Dawid
Walczykowski BartłomiejWłodarczyk ŁukaszWoliński Łukasz
Woźniak PrzemysławZąbik RadomiłZiemiński Piotr
Żołnowski Marcin

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Stefan Hoga
 
Adach ArielBoniecki MarcinDomaszek Radosław
Draniewicz ŁukaszGrabarz DamianGrekowicz Agnieszka
Grekowicz MariolaGuziński KrzysztofJaworski Michał
Juszczuk IreneuszKamińska MariolaKapelaty Roman
Kasprzykowska IlonaKlamann MonikaKrzyżanowski Marcin
Łęgowski AdamŁęgowski BogusławMacelewicz Maciej
Okoniewski RobertPapierkiewicz EwelinaPawlak Jan
Rabęda DariuszRyfka MarcinStawski Patryk
Szewczyk MichałŚliwiński PawełWiącek Witold
Wilczek Krzysztof

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Pokorska
  
Błędzki MarekBoniecki ŁukaszBoniecki Waldemar
Cydzik TomaszCyrklaff TomaszGruszczyński Bartosz
Grzechulski PawełJabłoński MarekKoprowski Leszek
Kurzyński JacekMaliwiacki KrzysztofOlejnik Katarzyna
Pawlikowski KrzysztofRumiński SylwesterRuszkowska Magdalena
Trzciński KrzysztofUrbański BartoszWesołowski Szymon
Wieczorkowski Krzysztof

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Zbigniew Ciarkowski, dr Jerzy Marchewka
  
Wojciech BaniaRafał BaranGrzegorz Bożejewicz
Paweł BrodzińskiŁukasz BrzeskiRafał Cisło
Grzegorz FalkowskiŁukasz FoktKrzysztof Gołębiewski
Mariusz GrabowskiBartosz HałajdziakSebastian Hoffman
Andrzej KosickiArtur KlimowskiPaweł Lipiński
Dariusz MarciniakMichał MieszkowskiŁukasz Motyliński
Jacek PancierzeńskiJarosław PawskiGrzegorz Rewers
Krzysztof SilkowskiKrzysztof SkrzypczakHubert Susek
Bartosz SzwarcPatrycjusz SzwarcMichał Wasiniak
Andrzej WiśniewskiMariusz WitkowskiKrzysztof Wiwatowski
Przemysław WoźniakMarcin Żołnowski

W:2047008     P:2034453
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl