ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2000 / 2001

Wstecz   2000 / 2001   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Techniczne
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Wojciech Ceranowicz
 
Brzozowski RobertBurak DamianChrobak Andrzej
Cichewicz PiotrGajkowski BartoszKaźmierkiewicz Marcin
Kmieć TomaszKwiatkowski MaciejMajecki Cezary
Makowiecki JarosławMeszyński PrzemysławNeumann Dawid
Osmański DariuszRokicki MichałSobiechowski Piotr
Szott PatrykSzpularz MichałWeroński Łukasz

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr inż. Gabriela Pituła
 
Błażejewski KrystianErnest PrzemysławGiętkowski Piotr
Górecki GrzegorzGóreczny KrzysztofGumowski Eugeniusz
Jóźwiak MaciejKaczmarek MarcinKosiński Marcin
Kruczyński TomaszLewandowski BartoszŁaszkiewicz Tomasz
Moryson KrzysztofPiotrowski JanuszPolaszewski Przemysław
Przewięźlikowski TomaszRutkowski PawełStępień Radosław
Sukiennik MarcinWaplak ArturWaruszewski Rafał
Wzorek BartoszZatorski TomaszZdunkowski Rafał

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Maria Hornowska
 
Cywiński MichałDurmowicz MarcinJereczek Rafał
Jernatowski SławomirJezior GrzegorzKacprzak Sławomir
Karbowniczek BartoszKiciński MichałKończewski Marcin
Królikowski MarcinKrzysiek ŁukaszKsiężny Łukasz
Laskowski AdrianLewandowski GrzegorzMarkiewicz Aleksander
Nikiel MarekPodgórski PawełRadzicki Paweł
Roszkowski DariuszSenderek RobertSierocki Marcin
Słoniecki MarcinSmolny WojciechSpecjał Leszek
Szpak MichałSzymaś PawełWojdyła Marcin
Zając Rafał

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr Stanisław Stępkowski (1996 .. 2000), mgr inż. Michał Strom (2000 .. 2001)
  
Adamczyk MarcinBrzezicki GrzegorzBurdach Michał
Cechowski JarosławCiesielski PawełChojna Marcin
Donder AnnaDuchowski ArturDzius Łukasz
Gołębiewski PiotrKarczewski ŁukaszKról Maciej
Łukowski GrzegorzMleczek MichałNikiel Łukasz
Olejarczyk SławomirOsiński RobertPozorski Jarosław
Puszakowski MiłoszSzkudlarek MariuszSzyjkowski Jacek
Szymański MarcinŚnieżek KarolWierzbicki Mirosław
Wysakowski RafałZagrodnik MarcinZieliński Michał

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Kazimierz Szymanek
 
Badach SławomirBanachewicz MichałBatkowski Dariusz
Buchholc SławomirCzarnecki MarcinDębiński Sebastian
Fajfer MariuszFalkowski DawidHopke Wojciech
Jakubik MichałKowalewski RobertLewandowski Tomasz
Melkowski PrzemysławPokorniecki PawełPradziad Grzegorz
Prusiecki JarosławRutkowski MariuszSitniewski Rafał
Sitniewski RadosławSkałecki KrzysztofWoźniak Stanisław
Midura Marcin

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Jerzy Wiewiórski
 
Bagiński ŁukaszBałos KrzysztofBędlin Marcin
Brodewicz RafałBuszka TomaszGapiński Przemysław
Grochowalski GrzegorzGwardyński ŁukaszJankowski Marcin
Kalinowski MaciejKarczewski ŁukaszKuczyński Radosław
Kurek RadosławKutkowski ŁukaszKuźniewski Arkadiusz
Lewandowski AndrzejMaciejewski SławomirMucha Arkadiusz
Pacholec MarekPodolski SebastianPolaszek Łukasz
Ratajczak MichałRochowicz KarolRoman Marcin
Romanowski ArkadiuszRulko SebastianSchubert Michał
Stalmirski ArturSzlęk MarcinŚwieczkowski Łukasz
Umiński PawełWawrzyniak MarcinWielgoszewski Tomasz
Wytrążek KarolŻuławski Łukasz

Klasa IVa - Liceum Techniczne - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Jacek Tymiński
 
Filipiak ArkadiuszFrąszczak MaciejFuminkowski Tomasz
Gawroński ŁukaszGóralski MichałGręźlikowski Łukasz
Gruza TomaszKalinowska KatarzynaKubiak Sławomir
Kumiewicz KrzysztofKurzawski PatrykLenarczyk Krzysztof
Liczmański ŁukaszMucha ArturNoetzelmann Arkadiusz
Pawlak MarcinPawlikowski TomaszPietrzak Marcin
Podlaszewski WojciechRogowski PawełSaja Rafał
Siemieniecki MichałStawski GrzegorzSysoł Marek
Szwajkowski KarolWiśniewski PawełWochna Adrian
Wojtyła PrzemysławŻywicka Ewa

Klasa IVb - Liceum Techniczne - Profil: elektryczno-energetyczny
Wychowawca: mgr Violeta Kalka
 
Bojanowski MarcinBorzyn PawełBuliński Waldemar
Czyżewski MichałDemko WojciechDobielski Paweł
Drzewicki MariuszGackowski ZbigniewGłowacki Krzysztof
Gołaszewski ŁukaszGórecki MaciejGrubiński Krzysztof
Jankowski DamianJastrzębski PrzemysławKarpiński Robert
Krauza JacekLenkiewicz ŁukaszLewandowski Marek
Lipiński ŁukaszŁopuszański KrzysztofMichalski Daniel
Nalaskowski ŁukaszPuzon AndrzejRybiński Marcin
Sobieraj JakabStawecki NorbertSyrocki Kacper
Szulc PrzemysławWitkowski DawidZapałowski Sławomir
Zimoląg MarcinZulka Krzysztof

Klasa IVc - Liceum Techniczne - Profil: mechaniczno-technologiczny
Wychowawca: mgr Katarzyna Rosińska
 
Bukowski GrzegorzCiechacki MichałCiesielski Przemysław
Cieszkowski DariuszHuzarski KrzysztofKacprzak Łukasz
Kniazielski SławomirLipiec DariuszŁęgowski Seweryn
Marciniak MarcinNiebrzegowski RafałPiotrowski Marcin
Pras DamianPszeniczny WojciechRybiński Michał
Sijka DawidSkrzyniecki DawidStelamszyk Przemysław
Zajączkowski MarcinZiegardt Justyna

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Janusz Jarczewski
 
Antecki BartoszBednarczyk JarosławBilicki Marek
Bolewska JolantaBrzezicki ŁukaszGilewicz Jacek
Grabowski MarcinJakubiec TomaszKamińska Dorota
Karczewski GrzegorzKomodziński KamilKnyszyński irosław
Kuca RafałKuca PrzemysławKwiatkowski Marek
Latawiec KatarzynaLewicki WojciechLeśniewska Aleksandra
Morawska MartaOsiński TomaszPiętka Dariusz
Pilewska MagdalenaPiórkowska KatarzynaSendlewski Jacek
Skwarek MagdalenaStefańska MałgorzataSzpala Damian
Schubert KatarzynaSzyszkowski WaldemarŚliwa Tomasz
Walińska JoannaWróbel Robert

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Zdzisław Naramowski, mgr Grzegorz Gurzyński
  
Krystian BłażejewskiRafał BrodewiczMariusz Fajfer
Grzegorz GóreckiKrzysztof GórecznyGrzegorz Grochowalski
Eugeniusz GumowskiPrzemysław MelkowskiMichał Mleczek
Janusz PiotrowskiJarosław PrusieckiWojciech Pszeniczny
Andrzej PuzonKarol RochowiczArkadiusz Romanowski
Rafał SitniewskiPiotr SobiechowskiKarol Szwajkowski
Rafał WaruszewskiMirosław WierzbickiKarol Wytrążek
Bartosz WzorekMarcin ZajączkowskiTomasz Zatorski
Rafał Zdunkowski

W:2133886     P:2121409
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl